Informacja Administratora

Manufaktura partnerem edukacyjnym ZSP nr 5

Współpraca z pracodawcami na rzecz dualnego kształcenia zawodowego gwarantuje przygotowanie uczniów do wykonywania zadań zawodowych i zatrudnienie po ukończeniu szkoły. Szkoła w ramach praktycznej nauki zawodu organizuje zajęcia w firmach znanych, cieszących się dużym uznaniem nie tylko w środowisku lokalnym.

Uczniowie technikum podczas praktyk zawodowych wykonują obowiązki pracownika firmy handlowej

Współpraca z pracodawcami daje uczniom wiele korzyści, między innymi możliwość:

• dostępu do najnowszych rozwiązań w branży,
  • otrzymania nagród rzeczowych i finansowych,
  • udziału w wycieczkach zawodowych organizowanych i dofinansowanych przez pracodawcę,
  • otrzymania stypendium finansowanego,
  • uzyskania zatrudnienia po zakończeniu szkoły,
  • udziału w zajęciach w terenie u pracodawców,
  • uczestniczenia w dodatkowych praktykach i stażach u pracodawcy.

Uczniowie kształcący się w zawodach kolejowych objęci są patronatem:

• PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
  • PKP Intercity S.A.
  • MPK Spółka z o.o.

Ponadto partnerami szkoły są ŁKA Sp. z o.o. oraz Fundacja Polskich Kolei Wąskotorowych.

logo:Leroy Merlin, Auchan, Grot, Monnari

Partnerami szkoły w kształceniu zawodowym przyszłych handlowców są między innymi:

• Auchan Polska Sp. z o.o.
  • Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
  • Grot Sp. z o.o.

Ponadto szkoła współpracuje z salonami Van Graaf, Smyk, Tesco, Monnari, IKEA, CCC, JYSK, Rossmann, Żabka.

Logo Kancelari Podatkowej Aleksandra Kurczewska, Logo Biura Rachunkowego Agnieszka Gut

Ekonomiści praktyczne umiejętności zawodowe zdobywają w:

• lokalnych biurach rachunkowych np.: BILANS; EXPERTS; "Accadi"; JEREMUS; SOKRATES; PERFECT plus,
  • kancelariach podatkowych: Aleksandra Kurczewska; Zbigniew Czulak,
  • działach księgowych lokalnych przedsiębiorstw oraz w urzędach państwowych między innymi w Urzędzie Miasta Łodzi, Izbie Administracji Skarbowej w Łodzi.

Oprogramowanie SPEDTRANS to flagowy produkt firmy Maciosoft, która jest liderem oprogramowania dla branży TSL - transportowej, spedycyjnej i logistycznej. Program SPEDTRANS to wielomodułowy system klasy TMS. Zawiera ponad 200 modułów i funkcjonalności, ponad 100 integracji z zewnętrznymi bazami danych, bankami, systemami GPS, urządzeniami mobilnymi, itp. Oprogramowanie SPEDTRANS to zatem nie tylko wystawianie zleceń transportu i spedycji czy wystawianie faktur, to także szereg modułów dodatkowych wspomagających procesy logistyczne w firmie. Cyfryzacja umożliwia nam dostęp do wszystkich aspektów funkcjonowania firmy transportowej czy spedycyjnej, pozwala m.in.: na integrację z giełdami transportowymi, telematyką/GPS, mapami cyfrowymi, programami magazynowymi oraz księgowymi, bankami, planowanie tras, analizę rentowności zleceń i wiele, wiele innych.

Z oprogramowania korzysta ponad 2000 firm w Polsce oraz całej Europie. Poza oprogramowaniem Maciosoft ma bogate doświadczenie także w projektowaniu rozwiązań infrastruktury serwerowej, dzięki czemu dostarcza kompleksowe rozwiązania dla Klientów. Organizujemy szkolenia, które pozwalają na szczegółowe poznanie programu SPEDTRANS i dają możliwość prezentacji nowych modułów, dzięki którym Klienci mogą pracować w programie na zaawansowanym poziomie, wykorzystując w pełni funkcjonalności  oprogramowania SPEDTRANS.

MACIOSOFT stawia na ciągły rozwój, wspiera młodych i ambitnych ludzi dając im możliwość stawiania pierwszych kroków w branży IT. Praktyki, staże dają szanse na uzupełnienie wiedzy zdobytej w szkole i zdobycie cennego doświadczenia.

Po więcej informacji zapraszamy na https://www.listprzewozowy.com.pl