Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Partnerzy

Manufaktura partnerem edukacyjnym ZSP nr 5


Współpraca z pracodawcami na rzecz dualnego kształcenia zawodowego gwarantuje przygotowanie uczniów do wykonywania zadań zawodowych i zatrudnienie po ukończeniu szkoły. Szkoła w ramach praktycznej nauki zawodu organizuje zajęcia w firmach znanych, cieszących się dużym uznaniem nie tylko w środowisku lokalnym.

Uczniowie technikum podczas praktyk zawodowych wykonują obowiązki pracownika firmy handlowej

Współpraca z pracodawcami daje uczniom wiele korzyści, między innymi możliwość:

 • dostępu do najnowszych rozwiązań w branży,
 • otrzymania nagród rzeczowych i finansowych,
 • udziału w wycieczkach zawodowych organizowanych i dofinansowanych przez pracodawcę,
 • otrzymania stypendium finansowanego,
 • uzyskania zatrudnienia po zakończeniu szkoły,
 • udziału w zajęciach w terenie u pracodawców,
 • uczestniczenia w dodatkowych praktykach i stażach u pracodawcy.

Uczniowie kształcący się w zawodach kolejowych objęci są patronatem:

 • PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
 • PKP Intercity S.A.
 • MPK Spółka z o.o.

Ponadto partnerami szkoły są ŁKA Sp. z o.o. oraz Fundacja Polskich Kolei Wąskotorowych.

logo:Leroy Merlin, Auchan, Grot, Monnari


Partnerami szkoły w kształceniu zawodowym przyszłych handlowców są między innymi:

 • Auchan Polska Sp. z o.o.
 • Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
 • Grot Sp. z o.o.

Ponadto szkoła współpracuje z salonami Van Graaf, Smyk, Tesco, Monnari, IKEA, CCC, JYSK, Rossmann, Żabka.


Logo Kancelari Podatkowej Aleksandra Kurczewska, Logo Biura Rachunkowego Agnieszka Gut

 

Ekonomiści praktyczne umiejętności zawodowe zdobywają w:

 • lokalnych biurach rachunkowych np.: BILANS; EXPERTS; "Accadi"; JEREMUS; SOKRATES; PERFECT plus,
 • kancelariach podatkowych: Aleksandra Kurczewska; Zbigniew Czulak,
 • działach księgowych lokalnych przedsiębiorstw oraz w urzędach państwowych między innymi w Urzędzie Miasta Łodzi, Izbie Administracji Skarbowej w Łodzi.

Oprogramowanie SPEDTRANS to flagowy produkt firmy Maciosoft, która jest liderem oprogramowania dla branży TSL - transportowej, spedycyjnej i logistycznej. Program SPEDTRANS to wielomodułowy system klasy TMS. Zawiera ponad 200 modułów i funkcjonalności, ponad 100 integracji z zewnętrznymi bazami danych, bankami, systemami GPS, urządzeniami mobilnymi, itp. Oprogramowanie SPEDTRANS to zatem nie tylko wystawianie zleceń transportu i spedycji czy wystawianie faktur, to także szereg modułów dodatkowych wspomagających procesy logistyczne w firmie. Cyfryzacja umożliwia nam dostęp do wszystkich aspektów funkcjonowania firmy transportowej czy spedycyjnej, pozwala m.in.: na integrację z giełdami transportowymi, telematyką/GPS, mapami cyfrowymi, programami magazynowymi oraz księgowymi, bankami, planowanie tras, analizę rentowności zleceń i wiele, wiele innych.

Z oprogramowania korzysta ponad 2000 firm w Polsce oraz całej Europie. Poza oprogramowaniem Maciosoft ma bogate doświadczenie także w projektowaniu rozwiązań infrastruktury serwerowej, dzięki czemu dostarcza kompleksowe rozwiązania dla Klientów. Organizujemy szkolenia, które pozwalają na szczegółowe poznanie programu SPEDTRANS i dają możliwość prezentacji nowych modułów, dzięki którym Klienci mogą pracować w programie na zaawansowanym poziomie, wykorzystując w pełni funkcjonalności  oprogramowania SPEDTRANS.

MACIOSOFT stawia na ciągły rozwój, wspiera młodych i ambitnych ludzi dając im możliwość stawiania pierwszych kroków w branży IT. Praktyki, staże dają szanse na uzupełnienie wiedzy zdobytej w szkole i zdobycie cennego doświadczenia.

Po więcej informacji zapraszamy na https://www.listprzewozowy.com.pl