Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wielki Finał Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”

W ostatnim czasie kilkoro uczniów z naszej szkoły tworzących dwa projekty społeczne, wraz z opiekunką projektów Marzeną Wojewódzką, wzięli udział w Wielkim Finale Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”, który odbył się w Warszawie.

Z ogłoszonego wtedy rankingu Szkół „Zwolnionych z Teorii” dowiedzieliśmy się, że zdobyliśmy 1 miejsce w Łodzi (na 10 szkół, w których powstały projekty społeczne) i byliśmy jedynym technikum w gronie łódzkich szkół!

Autorzy tego sukcesu to:

Maja Staniaszczyk, Filip Miksa, Kacper Stelmasiak, Aleksandra Kurczak oraz Igor Skawiński z klasy 3a - projekt „Autyzm a rzeczywistość”

oraz

Natalia Frątczak i Oliwia Siercha z klasy 2b, Oliwia Kopeć i Marta Ułańska z klasy 1b - projekt „Tworzymy uśmiechy”

Wieczorem kilkuset społeczników z całej Polski bawiło się na „after – party”, a następnego dnia nasi uczniowie korzystając z pięknej pogody zwiedzali zakątki stolicy.